Wyprzedaż
Spodnie JEANS C.I.A. Ciemne
Spodnie JEANS C.I.A. Ciemne
84,00 zł 52,00 zł
Spodnie JEANS C.I.A. Jasne
Spodnie JEANS C.I.A. Jasne
84,00 zł 52,00 zł
Bluza dresowa bawełniana CAFE RACER
Bluza dresowa bawełniana CAFE RACER
68,00 zł 44,00 zł
Spodnie Bawełna spieralna C.I.A czarne
Spodnie Bawełna spieralna C.I.A czarne
84,00 zł 52,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty

Gdy z jakichkolwiek przyczyn zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań bez obaw można go zwrócić (czyli odstąpić od umowy). Warunkiem zwrotu jest posiadanie Dowodu Zakupu (np paragonu lub faktury), który jest dołączany do każdego produktu. Paragon to mała karteczka z kasy fiskalnej znajdująca się w środku opakowania. Proszę nie mylić go z listem przewozowym naklejonym na opakowaniu.
Produkt powinien być zwrócony w stanie niezmienionym i z dołączonym Dowodem Zakupu. Przyjmujemy zwroty tylko i wyłącznie na produkty zakupione w sklepie internetowym na stronie www.gangs.pl. Oderwane metki nie stanowią przeszkody przy zwrocie produktów.

Produkt zakupiony można zwrócić w przeciągu 15 dni od daty otrzymania.

Należy go odesłać na adres: P.P.U.H. PADAR ul. Modrzewiowa 5 95-200 Pabianice. W celu usprawnienia procedury prosimy włożyć do środka oryginał paragonu oraz wypełniony FORMULARZ ZWROTU (jeśli nie ma możliwości wydrukowania formularza proszę napisać na czystej kartce wymagane informacje). Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, lecz proszę nie wysyłać produktów listem zwykłym. Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy przelewem na konto do 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

 

Link do Formularza Zwrotu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl