Wyprzedaż
Spodnie Bawełna spieralna C.I.A czarne
Spodnie Bawełna spieralna C.I.A czarne
84,00 zł 52,00 zł
Spodnie JEANS C.I.A. Ciemne
Spodnie JEANS C.I.A. Ciemne
84,00 zł 52,00 zł
Bluza DRON Kreski Ciepła
Bluza DRON Kreski Ciepła
76,00 zł 47,00 zł
Bluza dresowa bawełniana CAFE RACER
Bluza dresowa bawełniana CAFE RACER
68,00 zł 44,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czynniki wpływające na atrakcyjność bawełnianych dresów – okiem chłopca
Czynniki wpływające na atrakcyjność bawełnianych dresów – okiem chłopca

Bawełna jest miła

Choć poszukiwania miłego w dotyku materiału trochę nie licują z wizerunkiem niegrzecznego chłopca, nie ma tu się co oszukiwać – materiały przyjemne w dotyku, miękkie i puchate zawsze mają olbrzymią przewagę. Włókna syntetyczne w większości są raczej subiektywnie chłodne i bardzo gładkie, czasem aż śliskie, więc tego sita wyboru nie przejdą. Bawełna, zwłaszcza ta grubsza, używana w Gangs do szycia bluz dresowych na zimę, jest zupełnym przeciwieństwem syntetyków, więc od razu zyskuje w oczach chłopców.

Większa trwałość

W każdym chłopcu rośnie mały mężczyzna ze wszystkimi tego następstwami, w tym wrodzoną niechęcią do mierzenia ubrań i cotygodniowych wypraw do sklepu. Dlatego – choć czasem to decyzja nie w pełni świadoma – niegrzeczni chłopcy stawiają na bawełnę. Nie zużywa się, doskonale znosi szkolne życie i nawet bardzo częste pranie. Efekt? Raz kupionej odzieży nie trzeba zmieniać przez sezon, dwa, a czasem dłużej. To znacznie wygodniejsze niż częsta zmiana syntetycznych bluz i spodni.

Prostota, ale z „tym czymś”

Bawełniane spodnie zimowe dla chłopców mają klasyczny krój i raczej uniwersalne kolory. Wydawać by się mogło, że to nie jest materiał na najpopularniejszą odzież. A jednak! Wszystko dzięki temu, że spodnie Gangs mają w sobie „to coś”, czyli jakiś szczegół wizualny, który przykuwa uwagę i sprawia, że nie są to po prostu kolejne spodnie. Są dość uniwersalne i niezbyt krzykliwe, ale mają swój niepowtarzalny, dyskretny urok. I nie ma znaczenia, jak głęboki jest bunt niegrzecznego chłopca – żaden nie chce się stroić jak paw, ale też nigdy celem nie jest szarość wróbla. Dobrze zaprojektowana odzież z bawełny jest po prostu zdecydowanie lepiej odbierana niż sztuczna, projektowana tylko po to, żeby wyglądała oryginalnie – czyli dziwnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl