Wyprzedaż
Spodnie dresowe Zombi Moro
Spodnie dresowe Zombi Moro

59,00 zł

Cena regularna: 83,00 zł

Najniższa cena: 83,00 zł
Bluza dresowa Zombi Moro
Bluza dresowa Zombi Moro

69,00 zł

Cena regularna: 94,00 zł

Najniższa cena: 94,00 zł
Bluza dresowa FBI Taśma
Bluza dresowa FBI Taśma

59,00 zł

Cena regularna: 87,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
Spodnie dresowe Zombi Bojówki
Spodnie dresowe Zombi Bojówki

59,00 zł

Cena regularna: 83,00 zł

Najniższa cena: 83,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Chłopcy lubią detale
Chłopcy lubią detale

Świadomość stylu

Dlaczego tak jest? Pewnie są na to jakieś naukowe teorie, ale nie trzeba po nie sięgać. Każdy facet – i wiek nie ma tu znaczenia – wie, że ubranie powinno być uniwersalne. Otwiera się szafę, bierze pierwszy zestaw od góry i te ubrania mają być dobre na losowo wybraną okazję. Dlatego bluzy dla niegrzecznych chłopców na zimę nie mają gigantycznych motywów. Na nich naniesione są tylko symbole umiarkowanej wielkości. Nie mają zwracać uwagi, tylko raczej przełamywać monotonię. Proszę – już niegrzeczni chłopcy wiedzą, że ubranie nie musi krzyczeć. Jeśli będą mieli powód, to krzykną sami.

Po drugie – dodatki łatwiej zmieniać, a ich subtelny charakter jest oznaką pewności siebie. Spodnie zimowe czy bluzy są może w pewnym stopniu sposobem na pokazanie się z dobrej strony, ale to symbole zawsze w tej roli sprawdzały się najlepiej i dziś nie jest inaczej. Nie liczy się wielkość, tylko jakość. Od najmłodszych lat.

Detale łatwo zmienić

Co zrobić, jeśli przez niedopatrzenie pierwszy zestaw z szafy nie pasuje do bieżącej okazji? Jak to co? Zmienić dodatki! Portfel, przypinka czy brelok mówią o posiadaczu więcej niż ubranie. Projektanci z Gangs stworzyli sporo dodatków i akcesoriów, które pasują do każdej bluzy i każdych spodni. Nie mają one w sobie nic z infantylnych motywów – nawiązują do poważnych symboli albo po prostu wykorzystują popularne chyba od zawsze motywy związane z porządkiem, siłą i zdecydowaniem. Prawdopodobnie właśnie to są trzy cechy, przeciwko którym nigdy nie zbuntował się żaden chłopiec, a które każdy chciałby w sobie pielęgnować i z nimi być kojarzony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl