Wyprzedaż
Spodnie bawełniane HACKER Ciepłe
Spodnie bawełniane HACKER Ciepłe
67,00 zł 38,00 zł
Bluza DRON Kreski Ciepła
Bluza DRON Kreski Ciepła
76,00 zł 47,00 zł
Spodnie dresowe SPINNER
Spodnie dresowe SPINNER
47,00 zł 27,00 zł
Spodnie bawełniane FIGHTER Ciepłe czarne
Spodnie bawełniane FIGHTER Ciepłe czarne
57,00 zł 32,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Ile warto zapłacić za dres dziecięcy

Znane sieciówki

W dużych sieciach odzieżowych za bluzę płaci się generalnie od 120 złotych w górę, a spodnie kosztują powyżej 100 złotych. Biorąc pod uwagę, że statystycznie trzeba trzech takich kompletów w ciągu roku, to wydatek będzie duży. Tym gorzej można przyjąć wiadomość, że taki komplet z renomowanej sieciówki raczej dwóch sezonów nie wytrzyma.
Nie ma się co oszukiwać. W tym przypadku kosztuje przede wszystkim logo. Materiał za parę złotych i kiepskie szwy nie są warto nawet połowy tej ceny.

Dyskonty odzieżowe

Można też spojrzeć na oferty najtańszych sklepów odzieżowych. Tam za spodnie chłopięce płaci się 20-40 złotych, bluzy są w porównywalnych cenach. W tym przypadku przynajmniej nie boli konieczność wymiany dresów po kwartale niezbyt intensywnego użytkowania, ale ponieważ różnorodność wizualna jest, delikatnie rzecz ujmując, nieduża, to też nie należy oczekiwać zbyt wiele.
Fakt – jest tanio, ale w tym przypadku cena i jakość idą ze sobą w parze. Duże sieciówki nie oferują wiele więcej, ale za to wiele więcej chciałyby dostać w zamian.

Polski producent odzieży dziecięcej

Wszystko to piszemy z perspektywy firmy, która produkuje odzież dziecięcą od paru lat. Używamy naprawdę dobrej bawełny i każda bluza oraz każda para spodni ma realne szanse na przetrwanie co najmniej jednego sezonu. A ceny? Do zobaczenia w sklepie internetowym marki Gangs i u naszych partnerów. To, co najważniejsze w tym wpisie, to uświadomić ci, że sieciówki windują ceny bez uzasadnienia, dyskonty obniżają, ale niestety razem z jakością, a tak naprawdę to w cenie 150 złotych możesz już kupić dobry jakościowo komplet dresowy dla chłopca. Pod warunkiem, że wiesz, gdzie szukać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl