Wyprzedaż
T-shirt NASA Rogue Seledyn ŚLI
T-shirt NASA Rogue Seledyn ŚLI

29,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
Spodnie dresowe GAMER Kolor Zielone
Spodnie dresowe GAMER Kolor Zielone

51,00 zł

Cena regularna: 73,00 zł

Najniższa cena: 73,00 zł
Spodnie dresowe Gamer Granat Gładkie
Spodnie dresowe Gamer Granat Gładkie

58,00 zł

Cena regularna: 74,00 zł

Najniższa cena: 74,00 zł
Bluza dresowa Los Santos Taśma Ciepła LS
Bluza dresowa Los Santos Taśma Ciepła LS

65,00 zł

Cena regularna: 102,00 zł

Najniższa cena: 102,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nie tylko spodnie i bluzy
Nie tylko spodnie i bluzy

Dresy Gangs: komplety w kawałkach

W Gangs mamy świadomość, że i ceny – nawet te najniższe – i bieżące potrzeby powodują, że nie każdy chce kupować od razu całą odzież dla chłopca na jesień i zimę. Kupowanie tylko tego, co jest potrzebne, to rozsądny wybór: sama bluza, same spodnie, kiedy indziej znów sama czapka. Ta jest wygodnie, lepiej, taniej i bez niepotrzebnego zamieszania. Każdy też jednak chce, żeby przy takich ratalnych zakupach udało się złożyć estetycznie wyglądający komplet. Dlatego też w Gangs projektujemy wszystkie ubrania dla chłopców tak, żeby można było zrealizować oba te cele, czyli kupować na bieżąco i mieć pewność, że wszystko zawsze będzie do siebie pasowało.

Komplet bez kompletu

Rozsądne, uniwersalne kroje i motywy pozwalają na coś więcej, niż to, co oferują zwyczajne sieciówki. Można bowiem kupić bluzę i spodnie zimowe dla chłopca z różnych „kompletów” i nadal mieć estetyczny zestaw. Między innymi dlatego Gangs szyje odzież chłopięcą w ograniczonej palecie barw – łatwiej z tych elementów złożyć własny, indywidualny zestaw, który niegrzecznemu chłopcu pozwoli się lepiej wyrazić, a jednocześnie lepiej wyglądać. Każdy, nawet mały rozrabiaka, chce przecież zachować swój styl, na co gotowe komplety nie zawsze pozwalają.

Użyteczność przede wszystkim

Estetyka estetyką, ale dla młodych i pełnych energii chłopców znacznie ważniejsza jest funkcjonalność. Nawet kiedy nie potrafią oni jej zdefiniować równie precyzyjnie, jak dorośli, to na pewno wiedzą, że spodnie muszą być ciepłe, kaptur przy bluzie wygodny, a wszystkie kieszenie pojemne. Jeśli do kompletu można dokupić czapkę, to ma ona być ciepła, elastyczna, nie ma ściskać uszu, ma mocno grzać, ale nie tak, żeby się w niej spocić. To przecież proste!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl