Wyprzedaż
Bluza dresowa GHOST - Szara
Bluza dresowa GHOST - Szara
79,00 zł 45,00 zł
Bluza Nasa Ares ciepła
Bluza Nasa Ares ciepła
86,00 zł 69,00 zł
Bluza dresowa FBI Taśma
Bluza dresowa FBI Taśma
87,00 zł 69,00 zł
Krótkie Spodenki Tablice WYP
Krótkie Spodenki Tablice WYP
61,00 zł 46,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Przejść zimę we własnym stylu
Przejść zimę we własnym stylu

Więcej stylu z ulicy

Dresy dla chłopców na zimę muszą dobrze wyglądać. Niegrzeczni chłopcy też chcą pokazać się z jak najlepszej strony, a przy tym podkreślić swoją buntowniczą naturę. Dlatego w biurze projektowym Gangs stworzyliśmy motywy dekoracyjne inspirowane modą uliczną, oznakowaniem militarnym i popularnymi symbolami. Zmodyfikowaliśmy je tak, żeby usunąć z nich wulgarną treść i uczynić je bardziej schematycznymi – zgodnie z upodobaniami młodych buntowników. Moda uliczna świetnie sprawdza się również w branży odzieży chłopięcej, trzeba ją tylko odpowiednio utemperować.

Stonowana siła

Niegrzeczni chłopcy wiedzą, że nie muszą wyróżniać się krzykliwym strojem. To, co najważniejsze, zawsze ma się w sobie. Ale to „opakowanie” też powinno być odpowiednio zaprojektowane. Dresowe bluzy chłopięce Gangs produkowane są w „dorosłej kolorystyce”: szarości, czerń, wojskowa zieleń, moro czy połączenia wszystkich tych opcji pozwalają na zaprojektowanie naprawdę atrakcyjnej wizualnie odzieży. Nie ma w niej nagannej krzykliwości, tylko raczej dyskretne uporządkowanie – coś, do czego dąży największy buntownik.

Rób, co chcesz

Nieważne, jak dobrze kontrolujesz swojego syna – jeśli ma w sobie buntownika, najszybciej poznasz to po ubraniach. Wypchane kolana, przetarte łokcie – tego nie da się uniknąć, jeśli jest się młodym i chce się znaleźć własną drogę. Dla dorosłych brzmi to trochę patetycznie, ale nie dla chłopców. Oni naprawdę sprawdzają granice wytrzymałości swojej i swoich ubrań. Dlatego te najlepsze szyje się jedynie z wysokogatunkowej bawełny. Tutaj nie ma wyboru – żaden inny materiał nie zniesie prób, jakie może mu zafundować młody buntownik, kiedy nikt go przez chwilę nie widzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl