Wyprzedaż
Bluza dresowa MESSI
Bluza dresowa MESSI

19,00 zł

Cena regularna: 94,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
Bluza dresowa FBI Taśma
Bluza dresowa FBI Taśma

49,00 zł

Cena regularna: 87,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
Bluza Bejsbolówka Los Santos Corkers Bordo Ciepła LS
Bluza Bejsbolówka Los Santos Corkers Bordo Ciepła LS

59,00 zł

Cena regularna: 94,00 zł

Najniższa cena: 94,00 zł
Bluza dresowa Zombi Moro
Bluza dresowa Zombi Moro

69,00 zł

Cena regularna: 94,00 zł

Najniższa cena: 94,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Przejść zimę we własnym stylu
Przejść zimę we własnym stylu

Więcej stylu z ulicy

Dresy dla chłopców na zimę muszą dobrze wyglądać. Niegrzeczni chłopcy też chcą pokazać się z jak najlepszej strony, a przy tym podkreślić swoją buntowniczą naturę. Dlatego w biurze projektowym Gangs stworzyliśmy motywy dekoracyjne inspirowane modą uliczną, oznakowaniem militarnym i popularnymi symbolami. Zmodyfikowaliśmy je tak, żeby usunąć z nich wulgarną treść i uczynić je bardziej schematycznymi – zgodnie z upodobaniami młodych buntowników. Moda uliczna świetnie sprawdza się również w branży odzieży chłopięcej, trzeba ją tylko odpowiednio utemperować.

Stonowana siła

Niegrzeczni chłopcy wiedzą, że nie muszą wyróżniać się krzykliwym strojem. To, co najważniejsze, zawsze ma się w sobie. Ale to „opakowanie” też powinno być odpowiednio zaprojektowane. Dresowe bluzy chłopięce Gangs produkowane są w „dorosłej kolorystyce”: szarości, czerń, wojskowa zieleń, moro czy połączenia wszystkich tych opcji pozwalają na zaprojektowanie naprawdę atrakcyjnej wizualnie odzieży. Nie ma w niej nagannej krzykliwości, tylko raczej dyskretne uporządkowanie – coś, do czego dąży największy buntownik.

Rób, co chcesz

Nieważne, jak dobrze kontrolujesz swojego syna – jeśli ma w sobie buntownika, najszybciej poznasz to po ubraniach. Wypchane kolana, przetarte łokcie – tego nie da się uniknąć, jeśli jest się młodym i chce się znaleźć własną drogę. Dla dorosłych brzmi to trochę patetycznie, ale nie dla chłopców. Oni naprawdę sprawdzają granice wytrzymałości swojej i swoich ubrań. Dlatego te najlepsze szyje się jedynie z wysokogatunkowej bawełny. Tutaj nie ma wyboru – żaden inny materiał nie zniesie prób, jakie może mu zafundować młody buntownik, kiedy nikt go przez chwilę nie widzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl